0
Eurostal

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách www.eurostal.cz

 1. Obecné informace

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanoví zásady zpracování a ochrany osobních údajů poskytnutých uživateli v souvislosti s využíváním služeb společnosti EUROSTAL Justyna Czaja, Radosław Czaja Spółka Cywilna prostřednictvím webových stránek.

 1. Správcem osobních údajů obsažených na těchto službách je

EUROSTAL Justyna Czaja, Radosław Czaja Spółka Cywilna z siedzibą w Gruszów 212, 32-414 Gruszów, Polska  NIP  6812096832  REGON 523990118

 1. Abychom zajistili bezpečnost svěřených údajů, vypracovali jsme interní postupy a doporučení, která mají zabránit zpřístupnění údajů neoprávněným osobám. Sledujeme jejich provádění a neustále kontrolujeme jejich soulad s příslušnými právními předpisy – zákonem o ochraně osobních údajů, zákonem o poskytování elektronických služeb, jakož i všemi druhy prováděcích aktů a právními předpisy Společenství.
 2. Osobní údaje jsou zpracovávány na základě souhlasu vyjádřeného Uživatelem a v případech, kdy zákon opravňuje Správce ke zpracování osobních údajů na základě ustanovení zákona nebo pro plnění smlouvy uzavřené mezi stranami.
 3. Služba plní funkce pro získávání informací o uživatelích a jejich chování následujícími způsoby:

 

 1. Prostřednictvím informací dobrovolně uvedených ve formulářích.
 2. Prostřednictvím shromažďování “cookies” [viz zásady používání cookies].
 3. Služba shromažďuje informace dobrovolně poskytnuté uživatelem.
 4. Údaje uvedené ve formuláři jsou zpracovávány za účelem vyplývajícím z funkce konkrétního formuláře, např. za účelem zpracování informačního kontaktu nebo vyřízení objednávky.
 5. Osobní údaje zanechané na stránkách nebudou prodávány ani poskytovány třetím stranám v souladu s ustanoveními zákona o ochraně osobních údajů.
 6. K údajům obsaženým ve formuláři má přístup osoba, která je tam vložila. Fyzická osoba má rovněž právo kdykoli změnit a zastavit zpracování svých údajů.
 7. Vyhrazujeme si právo na změny zásad ochrany osobních údajů na webových stránkách, které mohou být ovlivněny vývojem internetových technologií, možnými změnami v zákonech o ochraně osobních údajů a vývojem našich webových stránek.

O všech změnách vás budeme informovat viditelným a srozumitelným způsobem.

 1. Na webových stránkách se mohou objevit odkazy na jiné webové stránky. Tyto webové stránky fungují nezávisle na webových stránkách a nejsou nijak kontrolovány službou webové adresy. Tyto webové stránky mohou mít vlastní zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které doporučujeme přečíst.

Pokud máte jakékoli dotazy k některému z ustanovení těchto zásad ochrany osobních údajů, rádi vám pomůžeme – naše údaje najdete v sekci KONTAKT.

eurostal

Proč si zvolit výrobky EUROSTAL?

EUROSTAL jsou lidé. Zkušení lidé s dlouholetou praxí.
Od roku 2009 vyrábíme a prodáváme lehké ocelové konstrukce. V naší nabídce najdete plechové garáže, haly, sklady, domky na nářadí a zahradní domky, přístřešky na odpadky a dřevo, kotce pro psy a různé, i ty nejsložitější, neobvyklé stavby realizované vždy s ohledem na splnění jiné potřeby, jiného projektu, který vznikl v mysli zákazníka.
Za svou krátkou historii jsme díky důrazu na detail a zaměření na spokojenost zákazníka realizovali již desítky tisíc zakázek a spokojení zákazníci žijí ve stovkách měst, městeček i menších obcí v Německu, České republice, Slovensku, Maďarsku a Itálii. Naše stavby dokonce stojí v Africe - Pobřeží Slonoviny jako zakrytí vrtacích souprav.

Uzavřené profily ve střeše

Zesílená konstrukce

Odolnost a funkčnost za nejlepší cenu na trhu. Osvědčené stavby za férovou cenu.
Jednotlivé komponenty dávají dohromady nejlepší poměr kvality a ceny.

Žádné skryté náklady!

Doprava zdarma – Montáž zdarma
O plánované montáži vás informujeme telefonicky několik dní předem.
V závislosti na modelu může celá montáž trvat pouhých 30 minut pro stavbu 3 x 5 m.

Kdy zaplatíte?

Platba bezprostředně po realizaci objednávky.

 1. Objednáte si
 2. Dodáme a smontujeme
 3. Platíte v plnou výši v hotovosti po poskytnutí služby
Garanzia di qualità del miglior prezzo senza costi nascosti

101% spokojenosti

Zkušený tým zaměstnanců výroby ve spojení s našimi montéry a řidiči vytváří řetězec bez prostředníků.

Sestavte si svou vlastní garáž!

Přizpůsobte si produkt vlastním potřebám, a to jak z hlediska vzhledu, tak funkčnosti...

Máte dotazy, nebo pochybnosti?

Naši zástupci vám rádi pomohou!

Telefonicky

+420 737 551 129

Sídlo společnosti

Gruszów 212,
32-414 Gruszów, Polsko

Otevírací doba

Pondělí-pátek 8:00 - 18:00 Sobota 9:00 - 15:00 Neděle Zavřeno